بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی در تهران

سونوگرافی یکی از روش های تشخیصی می باشد که با استفاده از آن می توان به تشخیص نوع مشکل پرداخت .

بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی در تهران

سونوگرافی چیست

همانطور که اشاره شد ، سونوگرافی یکی از روش های تشخیصی می باشد . در سونوگرافی با استفاده از امواج صوتی می توان نواحی از داخل بدن را عکسبرداری نمود و به تشخیص علت مشکل پرداخت . در سونوگرافی می توان دلایل ایجاد درد ، عفونت ، بررسی وضعیت جنین ( سونوگرافی بارداری ) و … بررسی نمود . در ادامه برخی از انواع سونوگرافی توضیح داده می شود .

انواع سونوگرافی

سونوگرافی NT

در این سونوگرافی می توان مایع پشن گردن جنین را بررسی نمود ، در سونوگرافی NT مشکلاتی مانند سندروم داون تشخیص داده می شود . این سونوگرافی در بین هفته ۱۱ تا ۱۴ انجام می شود ، ولی بهتر است بین هفته ۱۲ تا ۱۴ صورت بگیرد .

سونوگرافی تیروئید

انجام سونوگرافی تیروئید برای تشخیص تومورهای توپر  ، محل قرار گیری غدد تیروئید که در گردن قرار دارد و یا داخل سینه و … می باشد ، پرداخته می شود .

باید توجه داشته باشید که در زمان انجام سونوگرافی تیروئید نباید به هیچ عنوان صحبت کنید . در صورتی که گردنبد و یا گیره سر دارد قبل از سونوگرافی از خود جدا کنید

سونوگرافی بیضه

سونوگرافی بیضه یکی از روش های مناسب برای تشخیص اندازه در بیضه ، بررسی توده های بیضه ، بررسی مایع درون بیضه و … می باشد . در واقع می توان با استفاده از سونوگرافی بیضه به تشخیص سرطان بیضه پرداخت .

سونوگرافی کبد

کبد چرب یکی از بیماری های شایع در چند سال گذشته می باشد ، این بیماری به علت شیوه اشتباه در زندگی افراد ایجاد شده است . بهترین روش تشخیص کبد چرب سونوگرافی کبد می باشد . سونوگرافی کبد برای تشخیص چرب می تواند میزان ابتلا به بیماری را نیز اطلاع دهد .

سونوگرافی داپلر

سونوگرافی داپلر در واقع برای بررسی شریان و ورید ها می باشد . در واقع شریان به عروقی که خون را از سمت قلب ها به سمت اندام های بدن انتقال می دهند می گویند . به عروقی که خون را از اندام ها به سمت قلب باز می گردانند ورید گفته می شود . بنابراین انجام سونوگرافی رنگی داپلر می تواند در بسیاری از موارد کاربرد داشته باشد .

سونوگرافی شقایق یکی از بهترین مراکز سونوگرافی می باشد . جهت دریافت مشاوره و پرسیدن سوال در این زمینه می توانید با شماره ۸۸۵۵۳۱۵۵ – ۸۸۵۵۳۳۱۰ تماس حاصل نمایید .
پیج اینستاگرام

 

پاسخ

6 − سه =